Ranczo 7: Wielbicielka z Warszawy (79)

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Czerepach i Kozioł zakładają Polską Partię Uczciwości. Jej członkiem zostaje Solejuk. Liczy, że otrzyma immunitet. Michałowa marzy, by proboszcz został biskupem.

Oglądaj w telewizji

Śr 29.05 22:25
TVP Serialelogo
Pt 31.05 15:15
TVP HDlogo
Pt 31.05 18:05
TVP Serialelogo
Nd 2.06 23:10
TVP Serialelogo
Pon 3.06 17:40
TVP Serialelogo
Wt 4.06 10:35
TVP Serialelogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Lucy i Kusy mierzą się z nowymi problemami w swoim związku, Kozioł z pomocą Czerepacha robi karierę polityczną, a Solejuk wpada na kolejne pomysły, jak poprawić swoją sytuację materialną.

W tym odcinku

Czerepach i Kozioł zakładają Polską Partię Uczciwości i promują ją w szczególny sposób. Jej członkiem zostaje Solejuk, który próbuje zdobyć immunitet, aby zyskać nietykalność w świetle prawa. Na pierwszym zebraniu senator i jednocześnie prezes partii wskazuje trzech członków, którzy wejdą w skład komisji programowej. Myćko, Wargacz i Solejuk nie domyślają się, jakie intencje ma były wójt. Do dworku przyjeżdża agentka sztuki z Warszawy, Monika, która jest zafascynowana pracami Kusego. Kobieta postanawia zostać na kilka dni w Wilkowyjach. Lucy początkowo ją ignoruje, jednak wkrótce bliskie kontakty męża z nieznajomą zaczynają ją niepokoić. Michałowa próbuje rozbudzić w proboszczu nowe ambicje. Marzy, aby zostać gospodynią biskupa. Jej plany komplikują się, gdy duchowny zapada na tajemniczą chorobę. Pietrek idzie po radę do Kusego, bo nie wie, czy skupić się na własnej karierze, czy pomóc w rozwoju muzycznym Joli i zająć się dziećmi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...