Rodzinka.pl: Idzie lato (82)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia chce skłonić domowników do zdrowego stylu życia. Tomek, Kacper i Zosia postanawiają znaleźć sobie jakąś pracę na wakacje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki synów. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodne małżeństwo. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Ludwik jest architektem i pracuje w domu. Natalia po kilkunastu latach przerwy poświęconej na wychowanie synów, próbuje wrócić do zawodu.

W tym odcinku

Natalia próbuje nakłonić domowników, by zaczęli prowadzić zdrowy styl życia. Tomek, Kacper i Zosia postanawiają znaleźć pracę na wakacje. Niestety, ich pomysły nie spotykają się ze zrozumieniem ze strony rodziców. Drużynie prowadzonej przez Ludwika wciąż szczęście nie dopisuje. Gdy Boski zauważa, że mecz sędziuje niedoświadczony arbiter, namawia chłopców na brutalniejszą grę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...