JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (8/25)

(JAG: The Colonel's Wife)

serial sensacyjny USA 1999-2000  od 12 lat

W skrócie

Żona pułkownika, Olivia Dunston, jest zamieszana w przemyt narkotyków. Jej mąż walczy z handlarzami kokainą. Mac i Harm wyjaśniają, czy pułkownik ma coś wspólnego z działaniami żony.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Główni bohaterowie serialu to komandor Harmon Rabb i Sarah MacKenzie, prawnicy Wojskowego Biura Śledczego JAG. Sprawy, którymi się zajmują są różne. Niektóre dotyczą dezercji lub niewykonanie poleceń przełożonego, inne - gwałtów, przemytu i morderstw. W większość zamieszane są osoby zajmujące wysokie stanowiska w armii. Prawnicy nie zawsze zgadzają się w pracy, jednak w życiu prywatnym pozostają przyjaciółmi.

W tym odcinku

Żona amerykańskiego pułkownika stacjonującego w Panamie, Olivia Dunston, jest zamieszana w przemyt narkotyków. Jej mąż zajmuje się natomiast walką z handlarzami kokainą. Mac i Harm prowadzą dochodzenie, mające wyjaśnić, czy pułkownik ma coś wspólnego z działaniami żony. Śledzą Olivię i odkrywają, że jest ona kochanką narkotykowego bossa. Do Buda przychodzi jego znajomy ze studiów, Ron Katz. Jest on teraz jednym z najbogatszych ludzi w branży komputerowej. Proponował kiedyś Budowi by został jego wspólnikiem, ale ten odmówił. Teraz zastanawia się, co byłoby gdyby wtedy przyjął jego propozycję. Inni w biurze JAG mają podobne refleksje co do swoich życiowych szans. Mic wyznaje, że mógł zostać kiedyś bokserem. Galindez opowiada o dziewczynie, którą bał się zaprosić na bal maturalny, a którą odbił mu jego kolega. Admirał wyznaje, że miał być kiedyś kowbojem w Wyoming.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...