JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (7/25)

(JAG: Rogue)

serial sensacyjny USA 1999-2000  od 12 lat

W skrócie

Reglan pozoruje ataki terrorystyczne w celu sprawdzenia stanu zabezpieczeń. Kolejnym jest zajęcie łodzi podwodnej. Niespodziewanie dowódca porywa okręt i żąda okupu. Czy są to ćwiczenia?

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Główni bohaterowie serialu to komandor Harmon Rabb i Sarah MacKenzie, prawnicy Wojskowego Biura Śledczego JAG. Sprawy, którymi się zajmują są różne. Niektóre dotyczą dezercji lub niewykonanie poleceń przełożonego, inne - gwałtów, przemytu i morderstw. W większość zamieszane są osoby zajmujące wysokie stanowiska w armii. Prawnicy nie zawsze zgadzają się w pracy, jednak w życiu prywatnym pozostają przyjaciółmi.

W tym odcinku

Reglan pracuje dla wojska. Jego zadaniem jest pozorowanie ataków terrorystycznych, mających na celu sprawdzenie stanu zabezpieczeń. Kolejną misją Reglana i jego komandosów ma być zajęcie łodzi podwodnej. Niespodziewanie dowódca porywa NSS San Pedro i żąda 100 mln dolarów w zamian za oddanie okrętu. Nie wiadomo czy są to ciągle ćwiczenia, czy też rzeczywistość. Admirał Flening wzywa do pomocy Chegwiddena i Harma. Ten drugi dobrze zna Reglana. Pod nieobecność Chegwiddena, dowództwo nad Biurem przejmuje Mac. Ponieważ rząd nie chce przekazać okupu, Reglan grozi wystrzeleniem Harpoonów w Statuę Wolności i zatopieniem San Pedro. Harm próbuje zapobiec w tragedii. Na pokładzie porwanego okrętu jest też jego przyjaciel i podwładny, Bud. Harriet bardzo martwi się o swojego męża.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...