JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (1)

(JAG: King of the Greenie Board)

serial sensacyjny USA 1999  od 12 lat

W skrócie

Sarah MacKenzie otrzymuje awans na podpułkownika, a komandor Harmon Rabb zostaje przydzielony do załogi lotniskowca na Adriatyku. Rywalizuje tam o tytuł najlepszego pilota z Andym Buxtonem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Główni bohaterowie serialu to komandor Harmon Rabb i Sarah MacKenzie, prawnicy Wojskowego Biura Śledczego JAG. Sprawy, którymi się zajmują są różne. Niektóre dotyczą dezercji lub niewykonanie poleceń przełożonego, inne - gwałtów, przemytu i morderstw. W większość zamieszane są osoby zajmujące wysokie stanowiska w armii. Prawnicy nie zawsze zgadzają się w pracy, jednak w życiu prywatnym pozostają przyjaciółmi.

W tym odcinku

Sarah MacKenzie otrzymuje awans na podpułkownika, a komandor Harmon Rabb zostaje przydzielony do załogi lotniskowca pełniącego misję pokojową na Adriatyku. Rywalizuje tam o tytuł najlepszego pilota z Andym Buxtonem. Harriet Sims wraca z urlopu macierzyńskiego, co bardzo cieszy admirała Chegwiddena. Sarah zajmuje się sprawą kaprala Winrowa, który po pijanemu uruchomił wyrzutnię rakiet. Pani porucznik jest pewna swojej wygranej w tej sprawie, ale zeznania świadków komplikują sytuację. Tymczasem lotniskowiec odwiedza rosyjski admirał. Podczas jego wizyty dochodzi do tragicznego wypadku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...