JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (2)

(JAG: Rules of Engagement)

serial sensacyjny USA 1999  od 12 lat

W skrócie

Andy Buxton zostaje oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci trzech rosyjskich żołnierzy. Prosi Harmona, by został jego obrońcą. Oskarżycielem jest Sarah MacKenzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Główni bohaterowie serialu to komandor Harmon Rabb i Sarah MacKenzie, prawnicy Wojskowego Biura Śledczego JAG. Sprawy, którymi się zajmują są różne. Niektóre dotyczą dezercji lub niewykonanie poleceń przełożonego, inne - gwałtów, przemytu i morderstw. W większość zamieszane są osoby zajmujące wysokie stanowiska w armii. Prawnicy nie zawsze zgadzają się w pracy, jednak w życiu prywatnym pozostają przyjaciółmi.

W tym odcinku

Andy Buxton zostaje oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci trzech rosyjskich żołnierzy. Prosi Harmona, aby został jego obrońcą. Oskarżycielem jest Sarah MacKenzie, a Mic Brumby zostaje przydzielony jako asystent Rabba. Komandor nie jest z tego zadowolony. Sąd zbiera się pokładzie lotniskowca. Początkowo wszystko wskazuje na to, że Sarah uda się doprowadzić do skazania Buxtona, który jej zdaniem zachował się nieodpowiedzialnie i z chęci rewanżu doprowadził do śmierci żołnierzy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...