Rodzinka.pl: Ferie w domu (1)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nadchodzą ferie. Natalia i Ludwik próbują coś ustalić w sprawie opieki nad Tomkiem, Kubą i Kacprem. Tomek wpada na pomysł, aby rodzice się rozwiedli. Wtedy nie będą musieli się sprzeczać.

Oglądaj w telewizji

So 2.07 12:55
TVP Serialelogo

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Nadszedł długo oczekiwany przez synów państwa Boskich czas ferii. Rodzice nie podzielają entuzjazmu swoich dzieci. Trzeba będzie zorganizować im czas i zapewnić rozrywkę. Natalia i Ludwik próbują ustalić, kto będzie się opiekował Tomkiem, Kubą i Kacprem. Nie mogą dogadać się w tej kwestii. Każde z nich kombinuje, aby jak najmniej czasu przebywać w domu. Tomek wpada na pomysł, aby Natalia i Ludwik się rozwiedli. Wtedy wszystko ustaliłby sąd, a oni nie musieliby się ze sobą sprzeczać. Podczas ferii Kuba i Kacper zapraszają do siebie kolegów z klasy. Wkrótce Kuba odkrywa również swój nadprzyrodzony dar - telefonopatię. Natalia jest pod wrażeniem umiejętności syna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...