Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Noc Łowców, część 2 (16)

(Dragons: Race to the Edge: Night of the Hunters)

serial animowany USA 2015-2018  od 7 lat

W skrócie

Dalsze losy dzielnych wojowników z wyspy Berk oraz ich zionących ogniem 'rumaków'. Dzięki Smoczemu Oku przyjaciele odbywają dalekie podróże, podczas których odkrywają nowe lądy i gatunki smoków.

Oglądaj w telewizji

So 27.12 7:15
TV 6logo

Opis

Trzeci sezon przygód dzielnych wojowników z wyspy Berk oraz ich zionących ogniem "rumaków". Akcja tej serii rozgrywa się przed wydarzeniami z drugiego sezonu. Dzięki Smoczemu Oku przyjaciele odbywają dalekie podróże, podczas których odkrywają nowe lądy i gatunki smoków. Muszą uważać, by magiczny przedmiot nie dostał się w niepowołane ręce. Zakładają też nową bazę na wyspie zwanej Smoczym Skrajem. Nie brakuje też porywów serca. Syn wodza Czkawka zakochuje się w swojej rówieśnicy, blondwłosej Astrid.

W tym odcinku

Astrid, Śledzik, Mieczyk i Szpadka wraz ze swoimi smokami trafiają do niewoli na statku Łowców Smoków, gdzie zostają rozdzieleni do oddzielnych cel. Ryker, przywódca łowców, próbuje wydobyć z jeńców informacje o położeniu Smoczego Oka, a Astrid musi zmierzyć się z Heather, dawną przyjaciółką, która ich zdradziła. Tymczasem Czkawka i Sączysmark, którym udało się uciec, obmyślają plan ratunkowy. Chcąc ochronić smoki przed zatrutymi strzałami wroga, postanawiają opancerzyć je łuskami Krzykozgona. Wyruszają więc na niebezpieczną wyprawę po zbroje, wiedząc, że starcie z wielkim smokiem będzie dużym wyzwaniem. Stawka rośnie - od ich odwagi zależy, czy uda się uratować uwięzionych przyjaciół.

Zobacz także

Ładuję...