Święty (4)

serial komediowy Polska 2020
zdjęcie

W skrócie

Białach i Żbikowski próbują zatrzymać Bartka, by wyjaśnić sprawę sprzedawanego przez niego groszku. Przeterminowany produkt pochodził z Niemiec. Kordas przygotowuje się na randkę z Laurą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Białach i Żbikowski próbują zatrzymać Bartka, by wyjaśnić sprawę sprzedawanego przez niego groszku. Przeterminowany produkt pochodził z Niemiec. Lucjan odrzuca propozycje Zariny, która namawia go na wspólne spędzanie czasu. Gospodyni nie podoba się aroganckie zachowanie mężczyzny. Tymczasem Kordas przygotowuje się na randkę z Laurą. Z romantycznego nastroju wyrywa lekarkę telefon w pilnej sprawie. Michał po poważnej rozmowie z Białachem znowu stara się zbliżyć do Czarnej. Do baru przychodzą zaprzyjaźnieni z sołtysem agenci CBŚ. Gdy odjeżdżają, sołtys zauważa śledzący ich samochód.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...