CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 4 odc. 79

(CSI: Miami 4: Under Suspicion)

serial kryminalny USA 2005  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Samochód z dwiema nastolatkami wpada do wody. Podczas akcji ratunkowej zostają znalezione zwłoki kobiety nie związanej z wypadkiem. Ofiarą jest Rachel Turner, znajoma Horatio Caine'a.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Samochód z dwiema nastolatkami spada z mostu. Podczas akcji ratunkowej okazuje się, że dziewczętom nic się nie stało, policjanci wyławiają jednak z wody ciało młodej kobiety. Okazuje się, że ofiara nie miała nic wspólnego z wypadkiem. Horatio Caine rozpoznaje, że jest to adwokat Rachel Turner, z którą spędził poprzedni wieczór. Detektyw Tripp rozpoczyna dochodzenie. Głównym podejrzanym jest właśnie Caine. Calleigh i Ryan przeszukują mieszkanie Rachel. Widać, że kobieta stoczyła tam walkę ze swoim mordercą. Agenci odkrywają ślady krwi swojego przełożonego. Eric dowiaduje się jednak, że wypadek, który przyczynił się do ujawnienia zbrodni, nie był przypadkowy. Śledczy muszą ustalić, kto chce zemścić się na ich szefie, próbując wrobić go w morderstwo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...