CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 8 odc. 169

(CSI: Miami: Out of Time)

serial kryminalny USA 2009  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Horatio znajduje rannego i przewozi go do szpitala. Gdy zostaje podłączony do aparatury podtrzymującej życie - Horatio wspomina rok 1997, gdy tworzył się zespół śledczy CSI...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

W Everglades zespół szuka Erica Delko. Horatio znajduje zaginionego rannego i przewozi go do szpitala. Gdy kolega zostaje podłączony do aparatury podtrzymującej życie, Horatio wspomina rok 1997, gdy tworzył się zespół śledczy CSI. Delko jest kierowcą ciężarówki, a do jego zadań należy przeczesywanie Everglades. Podczas jednego z wypadów natrafia na porzucone bmw z ciałem młodej kobiety w bagażniku. Zostaje ona zidentyfikowana jako Amy Bowers. Sullivan podejrzewa o zbrodnię jej męża. Ten twierdzi, że w czasie morderstwa odbywał podróż biznesową.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...