CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 8 odc. 170

(CSI: Miami: Hostile Takeover)

serial kryminalny USA 2009  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Jesse Cardoza wraca do pracy w CSI. Zjawia się w siedzibie biura w momencie, gdy wdziera się tam zamaskowany napastnik. Bierze zakładników. Żąda wezwania Caine'a.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

Jesse Cardoza wraca do pracy w CSI. Zjawia się w siedzibie biura w momencie, gdy wdziera się tam zamaskowany i uzbrojony napastnik. Przestępca podkłada granat ogłuszający i bierze zakładników, wśród których jest Jesse. Barykaduje się w laboratorium, żądając wezwania porucznika Caine'a. W tym czasie SWAT zajmuje pozycje strzeleckie. Horatio nalega, by powstrzymano szturm, i podejmuje negocjacje. Ryan Wolfe ustala, że na policyjnym parkingu stoi samochód, którym najprawdopodobniej przyjechał napastnik. Wkrótce sytuacja zakładników jeszcze bardziej się pogarsza. Dochodzi do strzelaniny, w wyniku której zostaje ranna recepcjonistka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...