CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 7 odc. 167

(CSI: Miami: Dissolved)

serial kryminalny USA 2009  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Porucznik Caine i jego ekipa badają sprawę śmierci przestępcy Jimmy'ego Castigana, który zginął, wpadając do basenu. Kyle mówi ojcu, że stan psychiczny jego matki wyraźnie się pogorszył.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiadają o przygodach najlepszej grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa.

W tym odcinku

Porucznik Horatio Caine i jego drużyna zostają wezwani do rezydencji młodocianego przestępcy Jimmy'ego Castigana. Ron Saris, tajny informator policji, zatrzymał się tam, by obserwować interesy oszusta. Po sprzeczce Castigan wpadł do basenu i zginął. Śledztwo potwierdza, że jego ciało rozpuściło się, bo ktoś zmieszał wodę z silną trucizną. Saris upiera się, że to on miał był celem zamachu, a główną podejrzaną według niego jest Julia Winston, która mści się za okaleczenie. Tymczasem Kyle zwierza się ojcu, że kondycja psychiczna jego matki wyraźnie się pogorszyła. Wolfe ustała, że to nie ona dokonała kradzieży w laboratorium, a inny członek ich zespołu, uzależniony od leków psychotropowych. Niestety Horatio dowiaduje się o tych odkryciach zbyt późno. Julia wdziera się do prosektorium CSI, gdzie zastaje Sarę, Ryana i Kyle'a. Grozi im bronią. Wywiązuje się strzelanina...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...