CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 7 odc. 168

(CSI: Miami: Seeing Red)

serial kryminalny USA 2009  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ivan Sarnoff zostaje otruty w więziennej stołówce. Na ambulans, który ma go zawieźć do szpitala, najeżdża samochód, a potem taranuje ją pociąg. Horatio uważa, że była to akcja uwolnienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiadają o przygodach najlepszej grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa.

W tym odcinku

Ivan Sarnoff zostaje otruty w więziennej stołówce. Na ambulans, który ma go przewieźć do szpitala, najeżdża samochód, pociąg, a potem jeszcze więzienny SUV. Porucznik Horatio Caine podejrzewa, że była to akcja uwolnienia za którą stoi Gregor Kasparov. Śledztwo dowodzi, że w uwolnieniu Sarnoffa brał udział samochód należący do pewnego pośrednika w handlu nieruchomościami, który nigdy dotąd nie był karany. Anthony Green zapewnia jednak policję, że nie miał nic wspólnego z tym przestępstwem, a feralny poranek spędził w pracy. Analizując ślady, Natalia i Ryan dokonują szokującego odkrycia, że ci, którzy przyjechali po Sarnoffa, wcale nie chcieli go ratować, a raczej zlikwidować. Badania toksykologiczne pokazują również, że trucizna zabije Sarnoffa za trzy godziny. Bandyta pilnie potrzebuje pomocy lekarskiej, ale wcześniej chce spotkać się ze swoim największym wrogiem...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...