Dzielnica strachu 6: Powrót (255)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Wojciech wychodzi na wolność po dwudziestu latach więzienia za morderstwo kochanka swojej żony. Mieszkańcy Gorczaka nie czują się bezpieczni. Na jaw wychodzą nieznane fakty o zbrodni z przeszłości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Wojciech (w tej roli gościnnie Paweł Deląg) wychodzi na wolność z zakładu karnego. Odsiedział w zakładzie wyrok dwudziestu lat więzienia za morderstwo kochanka swojej żony i poćwiartowanie jego zwłok. Mieszkańcy Gorczaka nie czują się bezpieczni wiedząc, że były skazaniec mieszka w ich sąsiedztwie. Nocoń rozmawia z byłą partnerką kryminalisty. Dzięki niej na jaw wychodzą nieznane fakty o zbrodni sprzed lat. Walicki musi odnaleźć męża właścicielki osiedlowego sklepiku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...