Powrót (6)

serial komediowy Polska 2022  od 16 lat

W skrócie

Jan nadal nie rozumie, dlaczego to właśnie on wrócił do świata żywych. Tymczasem przy jego grobie gromadzą się ludzie. Wieść o zmartwychwstaniu rozchodzi się po kraju coraz szybciej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Jan (Bartłomiej Topa), właściciel agencji ubezpieczeniowej, dzieli życie między rodzinę i pracę. Umiera nagle wskutek zawału serca, ale zmartwychwstaje i znów trafia do świata żywych. Ze zdumieniem odkrywa, że niewiele osób cierpi po jego odejściu, a on sam najbardziej tęskni za tym, do czego dotąd nie przykładał wagi. Jego żona Agata (Magdalena Walach) żałobę traktuje jak czas odzyskanej wolności i z dość dużym spokojem przyjmuje stratę. W rozwiązaniu zagadki powrotu z zaświatów pomaga Janowi najlepszy przyjaciel Konstanty (Wojciech Mecwaldowski). On sam także zmaga się z kryzysem w swoim małżeństwie z wyzwoloną, pełną namiętności Malwiną (Maria Dębska). Tymczasem Jan poznaje Izę (Matylda Giegżno), z którą zaczyna łączyć go więź pełna emocji i fascynacji.

W tym odcinku

Jan nadal nie rozumie, dlaczego to właśnie on wrócił do świata żywych. Tęskni za rodziną, ale czuje, że nie jest gotowy, by do niej wrócić. Najbardziej obawia się reakcji Agaty. Tymczasem przy jego grobie gromadzą się ludzie. Wieść o zmartwychwstaniu rozchodzi się po kraju coraz szybciej. Kostek próbuje odzyskać Malwinę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...