Powrót (2)

serial komediowy Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Jan rozpoczyna drugie życie. Postanawia zmienić wszystko to, czym się dotąd zajmował i czym się otaczał. Znajduje sobie nową pracę. Szybko się przekonuje, że ma ona zbawienny wpływ na jego zdrowie.

Oglądaj w telewizji

Pt 8.03 20:55
CANAL+ Serialelogo
Śr 13.03 2:15
ale kino+logo

Opis

Jan (Bartłomiej Topa), właściciel agencji ubezpieczeniowej, dzieli życie między rodzinę i pracę. Umiera nagle wskutek zawału serca, ale zmartwychwstaje i znów trafia do świata żywych. Ze zdumieniem odkrywa, że niewiele osób cierpi po jego odejściu, a on sam najbardziej tęskni za tym, do czego dotąd nie przykładał wagi. Jego żona Agata (Magdalena Walach) żałobę traktuje jak czas odzyskanej wolności i z dość dużym spokojem przyjmuje stratę. W rozwiązaniu zagadki powrotu z zaświatów pomaga Janowi najlepszy przyjaciel Konstanty (Wojciech Mecwaldowski). On sam także zmaga się z kryzysem w swoim małżeństwie z wyzwoloną, pełną namiętności Malwiną (Maria Dębska). Tymczasem Jan poznaje Izę (Matylda Giegżno), z którą zaczyna łączyć go więź pełna emocji i fascynacji.

W tym odcinku

Jan rozpoczyna drugie życie. Najpierw postanawia zmienić wszystko to, czym się dotąd zajmował i czym się otaczał. Przede wszystkim znajduje sobie nową pracę. Szybko się przekonuje, że - w przeciwieństwie do poprzedniego zajęcia - ma ona zbawienny wpływ na jego zdrowie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...