Powrót (5)

serial komediowy Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Zoja chce, by ojciec wrócił do domu. Stopniowo poszerza się grono osób, które wiedzą o jego zmartwychwstaniu. Niebawem w piekarni pojawia się agent ABW, a Jan trafia na przesłuchanie.

Oglądaj w telewizji

Śr 6.12 4:00
CANAL+ Serialelogo
So 9.12 0:45
CANAL+ 4Klogo
So 9.12 2:10
ale kino+logo

Opis

Jan (Bartłomiej Topa), właściciel agencji ubezpieczeniowej, dzieli życie między rodzinę i pracę. Umiera nagle wskutek zawału serca, ale zmartwychwstaje i znów trafia do świata żywych. Ze zdumieniem odkrywa, że niewiele osób cierpi po jego odejściu, a on sam najbardziej tęskni za tym, do czego dotąd nie przykładał wagi. Jego żona Agata (Magdalena Walach) żałobę traktuje jak czas odzyskanej wolności i z dość dużym spokojem przyjmuje stratę. W rozwiązaniu zagadki powrotu z zaświatów pomaga Janowi najlepszy przyjaciel Konstanty (Wojciech Mecwaldowski). On sam także zmaga się z kryzysem w swoim małżeństwie z wyzwoloną, pełną namiętności Malwiną (Maria Dębska). Tymczasem Jan poznaje Izę (Matylda Giegżno), z którą zaczyna łączyć go więź pełna emocji i fascynacji.

W tym odcinku

Zoja chce, by ojciec wrócił do domu. Stopniowo poszerza się grono osób, które wiedzą o jego zmartwychwstaniu. Niebawem w piekarni pojawia się agent ABW, a Jan trafia na przesłuchanie. Nie potrafi jednak wyjaśnić tego, co mu się przydarzyło.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...