Powrót (3)

serial komediowy Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Małżeństwo Kostka i Malwiny przechodzi kryzys. Mężczyzna wpada na pomysł, by wziąć udział w indiańskim rytuale. Opowiada Janowi, że narkotyk, który zamierza zażyć, pomaga otworzyć ludzką świadomość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Jan (Bartłomiej Topa), właściciel agencji ubezpieczeniowej, dzieli życie między rodzinę i pracę. Umiera nagle wskutek zawału serca, ale zmartwychwstaje i znów trafia do świata żywych. Ze zdumieniem odkrywa, że niewiele osób cierpi po jego odejściu, a on sam najbardziej tęskni za tym, do czego dotąd nie przykładał wagi. Jego żona Agata (Magdalena Walach) żałobę traktuje jak czas odzyskanej wolności i z dość dużym spokojem przyjmuje stratę. W rozwiązaniu zagadki powrotu z zaświatów pomaga Janowi najlepszy przyjaciel Konstanty (Wojciech Mecwaldowski). On sam także zmaga się z kryzysem w swoim małżeństwie z wyzwoloną, pełną namiętności Malwiną (Maria Dębska). Tymczasem Jan poznaje Izę (Matylda Giegżno), z którą zaczyna łączyć go więź pełna emocji i fascynacji.

W tym odcinku

Małżeństwo Kostka i Malwiny przechodzi kryzys. Mężczyzna wpada na pomysł, by wziąć udział w indiańskim rytuale połączonym ze spożyciem narkotyku. Opowiada Janowi, że specyfik, który zamierza zażyć, pomaga w pełni otworzyć ludzką świadomość. Starosteckiemu tymczasem coraz bardziej podoba się praca w piekarni. Chciałby postawić ten podupadający biznes na nogi. Mężczyzna zaprzyjaźnia się też z młodą kobietą, Izą. Uważa, że ma ona intrygującą osobowość. Również Agata szuka pomysłu na nową siebie. Jednak choć czuje się wolna, nie jest pewna, czy daje jej to szczęście.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...