Nasz nowy dom (323)

reality show Polska 2024  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata zmaga się z depresją. Córka kobiety przebywa w ośrodku wychowawczym. By mogła wrócić do domu, mieszkanie musi się zmienić. W trakcie remontu ekipa napotyka na poważne przeszkody.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elżbieta Romanowska i członkowie jej ekipy spełniają marzenia kolejnych rodzin o życiu w bezpiecznych i przytulnych domach. Tym razem oprócz spektakularnych remontów, które zapewnią bohaterom godne warunki do życia, twórcy programu skupiają się także na ułatwieniu dorosłym powrotu na ścieżkę zawodową oraz wsparciu edukacji najmłodszych i rozwijaniu ich pasji, które mogą zmienić ich perspektywę na dalsze życie. W nowym sezonie z remontami zmierzą się architekci: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

Pani Agata, niegdyś działająca społecznie nauczycielka, od lat zmaga się z depresją. Na dodatek w wyniku skomplikowanego złamania nogi ma problemy z poruszaniem się. Córka kobiety, Matylda, nie poradziła sobie ze śmiercią ojca i tragicznymi wydarzeniami związanymi z kolejnym związkiem matki. Ostatecznie zamieszkała w ośrodku wychowawczym, gdzie może uzyskać fachową pomoc. By dziewczyna mogła wrócić do domu, mieszkanie rodziny musi się zmienić. Nie może bowiem przypominać o przeszłości. Niestety, ekipa Elżbiety Romanowskiej napotyka tak poważne przeszkody, że nie jest pewne, czy remont zostanie ukończony.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...