Nasz nowy dom (322)

reality show Polska 2024  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Po latach tułaczki Dorota, matka Marysi i Natana, osiadła na wsi. Poznała tam Mateusza, który dzięki niej wyszedł z nałogu. Z pomocą przyjaciół postawili dom. Niestety, nie zdołali go wykończyć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elżbieta Romanowska i członkowie jej ekipy spełniają marzenia kolejnych rodzin o życiu w bezpiecznych i przytulnych domach. Tym razem oprócz spektakularnych remontów, które zapewnią bohaterom godne warunki do życia, twórcy programu skupiają się także na ułatwieniu dorosłym powrotu na ścieżkę zawodową oraz wsparciu edukacji najmłodszych i rozwijaniu ich pasji, które mogą zmienić ich perspektywę na dalsze życie. W nowym sezonie z remontami zmierzą się architekci: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

Po latach złych doświadczeń i tułaczki Dorota, matka nastoletnich Marysi i Natana, osiadła w górskiej wsi. Poznała tam Mateusza, który dzięki niej wyszedł z nałogu. Z pomocą przyjaciół i dobrych ludzi rodzina postawiła mały dom. Niestety, nie zdołała go wykończyć. W efekcie budynek niszczeje, na ścianach pojawił się grzyb, a podłoga w położonych na poddaszu pokojach dzieci grozi zarwaniem. Ekipa Elżbiety Romanowskiej musi nie tylko sprawić, by dom stał się ciepły i bezpieczny, ale też tak zaplanować niewielką przestrzeń, by zmieściła się w niej czteroosobowa rodzina.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...