Na sygnale: Boomerzy nie płaczą (533)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Basia znów umawia się z Bartkiem. Niespodziewanie odwiedza ją jego żona. Dochodzi do konfrontacji między kobietami. Ekipa doktora Vicka musi pomóc parze podejrzewanej o przedawkowanie dopalaczy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Renia wciąż mieszka z Czarkiem. Ta sytuacja nie podoba się Wiktorowi. Basia umawia się na kolejne spotkanie z Bartkiem. Do jej drzwi puka nagle jego żona Iwona. Dochodzi do konfrontacji między kobietami. Podczas dyżuru zespół doktora Banacha jedzie do warsztatu samochodowego, którego szef skarży się na nagły i bardzo silny ból brzucha. Wiktor zauważa, że pracujący tam młody mechanik nerwowo się drapie. Zmusza chłopaka, by wsiadł do karetki razem ze swoim szefem. Tymczasem ekipa doktora Vicka musi pomóc parze podejrzewanej o przedawkowanie dopalaczy. Podczas interwencji Britney zostaje zaatakowana, ale broni się, wykorzystując umiejętności nabyte na treningach samoobrony. Julka wieczór spędza z Danielem, co kończy się ich namiętnym pocałunkiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...