Na sygnale: Niespodzianka! (466)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Benio w dalszym ciągu flirtuje z Sonią przez internet. Postanawia też wysłać jej kwiaty. Robi to jednak jako anonimowy wielbiciel. Ostatecznie umawia się z kobietą na randkę w ciemno.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Benio w dalszym ciągu flirtuje z Sonią przez internet. Postanawia też wysłać jej kwiaty. Robi to jednak jako anonimowy wielbiciel. Ostatecznie umawia się z kobietą na randkę w ciemno. Piotr i Nowy są cali i zdrowi po upadku z dachu. Kolejnego wieczoru Strzelecki wraz z żoną przyłapują w swoim mieszkaniu włamywaczy. Mężczyzna rusza w pogoń za jednym ze złodziei. Bandyta podczas ucieczki rani się o metalowe ogrodzenie. Martynie udaje się złapać drugiego przestępcę, który ma atak padaczki. Wracającą nocą do domu Anna spotyka przerażoną dziewczynę Anisę, która wygląda na ofiarę przemocy. Nieznajoma błaga kobietę o pomoc. Wydaje się, jakby przed kimś uciekała. Doktor Reiter dzwoni na numer alarmowy i po chwili nagle zasypia. Gdy na miejsce przyjeżdża wreszcie patrol policji, w samochodzie lekarki nie ma śladu po nieznajomej dziewczynie. Funkcjonariusze uznają, że Anna mogła mieć omamy ze zmęczenia w pracy. Ratowniczka Sonia również ma wątpliwości, czy jej koleżanka kogokolwiek widziała.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...