Na sygnale: O mały włos... (465)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Doktor Góra (Tomasz Piątkowski) zajmuje się mężczyzną, który boryka się z zespołem jelita drażliwego. Wiktor natomiast rozpoczyna pracę na SOR-ze. Szkoli również Lisieckiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Wiktor rozpoczyna pracę na SOR-ze. Zajmuje się też szkoleniem Lisieckiego. Wkrótce ich pacjentem zostaje pijany kloszard. Doktor Banach ratuje kolegę przed popełnieniem niebezpiecznego błędu. Lisicki chce podać choremu z udarem nieodpowiedni lek. Nowy mówi kolegom, że udało mu się ustalić adres skrytki handlarza, który oferuje sproszkowane muchomory.Gabriel i Piotr decydują się zatrzymać mężczyznę. Gdy przestępca usiłuje uciec, dochodzi do bójki i obaj ratownicy spadają z dachu. Benio próbuje zbliżyć się do Soni. Podczas ich wspólnego dyżuru muszą pomóc seniorowi z podejrzeniem zawału i jego wnukowi z udarem. Tymczasem doktor Góra zajmuje się mężczyzną, który boryka się z zespołem jelita drażliwego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...