Na sygnale: Dobrzy chłopcy (467)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Zespół Góry dostaje wezwanie na imprezę nastolatków. Na miejscu natrafiają na mężczyznę, którego młodzież zamknęła w bagażniku auta. Po uwolnieniu poszkodowany... rozbija Arturowi nos.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Zespół Góry dostaje wezwanie na imprezę nastolatków. Na miejscu natrafiają na mężczyznę, którego młodzież zamknęła w bagażniku auta. Po uwolnieniu poszkodowany... rozbija Arturowi nos. Krewkiego pacjenta obezwładnia Martyna, co robi na Piotrze duże wrażenie. Po chwili mężczyzna przyznaje się ekipie, jak znalazł się wśród młodych ludzi. Z kolei podwładni Benia udzielają pomocy pechowemu randkowiczowi, który zasłabł w mieszkaniu koleżanki - samotnej matki. Stan pacjenta wciąż się pogarsza. W końcu doktor Vick ustala, że syn gospodyni dodał do kawy gościa lek należący do dziadka. Sonia po dyżurze idzie na kolejną randkę w ciemno. Nie wie, że Benio ma wobec niej poważne plany.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...