Na sygnale (19)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Załoga karetki jedzie do wójta, który złamał nogę. Pijany urzędnik zamyka się w gabinecie. Chce ukryć, że towarzyszy mu ciężarna kochanka. Okazuje się, że życie jej dziecka jest zagrożone.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Załoga karetki jedzie na wezwanie do urzędu gminy. Okazuje się, że lokalny wójt spadł ze schodów i złamał nogę. Pijany urzędnik zamyka się jednak w gabinecie i nie chce wpuścić ratowników do środka. Próbuje też ukryć, że nie jest sam, towarzyszy mu ciężarna dziewczyna. W końcu doktor Banach zabiera do szpitala nie rannego wójta, tylko właśnie jego kochankę. Okazuje się, że życie jej dziecka jest zagrożone. Niestety w drodze do kliniki dochodzi do groźnego wypadku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...