Na sygnale (21)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ratownicy otrzymują wezwanie do kobiety w podeszłym wieku. Na miejscu odkrywają, że jej bliscy wezwali ambulans, bo mieli nadzieję, że babcia trafi dzięki temu na tydzień do szpitala.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Ratownicy otrzymują wezwanie do kobiety w podeszłym wieku, skarżącej się na problemy z oddychaniem. Na miejscu specjaliści odkrywają, że zostali wprowadzeni w błąd, ponieważ staruszka czuje się dobrze. Jej bliscy wezwali ambulans, ponieważ mieli nadzieję, że babcia trafi na tydzień do szpitala, a oni mogliby wówczas bez obaw wyjechać na wakacje do Egiptu. Niebawem specjaliści udzielają pomocy córce właściciela baru z wietnamskimi potrawami, która ma poważny uraz głowy. Wiktor szybko orientuje się, że poszkodowana jest w ciąży. Ojciec dziewczyny wpada we wściekłość, gdy dowiaduje się, że zostanie dziadkiem. Zdenerwowany, atakuje kochanka córki. Dochodzi do groźnego wypadku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...