Na sygnale (6)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ratownicy dostają wezwanie do bezdomnego mężczyzny, który został ciężko pobity. Interwencję lekarzy obserwują chuligani, którzy go zaatakowali. Martyna wdaje się z nimi w ostrą sprzeczkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Ratownicy dostają wezwanie do bezdomnego mężczyzny, który został ciężko pobity. Interwencję lekarzy pogotowia obserwują chuligani, którzy go zaatakowali. Martyna po raz kolejny wpada w kłopoty. Wdaje się z napastnikami w ostrą sprzeczkę, tak że Wiktor i Piotr muszą ratować ją przed agresywnymi bandytami. Dzięki lekarzom nie dochodzi do kolejnej bijatyki, a pacjent zostaje przewieziony do Leśnej Góry. Na miejscu dyżurny z SOR-u odmawia jednak przyjęcia bezdomnego na oddział i sugeruje, by odesłać mężczyznę do izby wytrzeźwień. Wiktor wykłóca się z nim, że to niemożliwe i ostatecznie stawia na swoim.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...