Na sygnale: Mentalna maczuga i muchomory (464)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Martyna odkrywa konto Benia na portalu randkowym. Lekarz przyznaje, że pragnie założyć rodzinę. Ratownicy spotykają dawnego pacjenta, który zachowuje się, jakby był pod wpływem narkotyków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Martyna odkrywa, że Benio stworzył konto na portalu randkowym. Lekarz przyznaje, że pragnie założyć rodzinę. Wkrótce trafia na profil Soni. Ekipa Góry spotyka dawnego pacjenta, Ryśka. Tym razem mężczyzna zachowuje się, jakby był pod wpływem narkotyków. Nowy odbiera telefon od Alka, który prosi go o pomoc. Gdy kolega dociera na miejsce, okazuje się, że znajduje się tam już ekipa Artura. Klis zachowuje się niczym szaleniec. Dziwne objawy ma również Gabriel. Alek ma atak paniki i nie poznaje swoich kolegów. Nagle Nowy znika w lesie. Niebawem Piotr dowiaduje się, że w okolicy zorganizowane zostały warsztaty męskiej mocy. Uczestnicy wydarzenia wyglądają na odurzonych.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...