Na sygnale: Britney Paradise (527)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Przed bazą pojawia się jacuzzi. Zdenerwowana Julka jest przekonana, że to kolejny prezent od Daniela. Podczas dyżuru dziewczyna jedzie z Alkiem do seniora, rzekomo potrąconego przez auto.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Przed bazą pojawia się jacuzzi z tabliczką "Britney Paradise". Zdenerwowana Julka jest przekonana, że to kolejny prezent od Daniela. Podczas dyżuru dziewczyna jedzie z Alkiem do seniora, rzekomo potrąconego przez auto. Wychodzi jednak na jaw, że pomocy wymaga syn mężczyzny. Przeżył zawał, gdy dowiedział się, że jego ojciec się zakochał. Doktor Góra również doznaje szoku. Odkrywa, że jego matka ma romans ze Zdzisiem. Tymczasem na dyżurze muszą oni jechać razem do mężczyzny, który poważnie się zranił klapą od bagażnika. Stan pacjenta gwałtownie się pogarsza. Prawdopodobnie doszło również do zatrucia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...