JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5: #J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze 5 - odc. 11/25 (11/25)

(JAG: Ghosts of Christmas Past)

serial sensacyjny USA 1999  od 12 lat

W skrócie

Wigilia 1999. Komandor Rabb spotyka znajomą ojca, Jane Lace. Jako początkująca piosenkarka trafiła na lotniskowiec w Zatoce Tonkińskiej, na którym służbę wojskową odbywał Harmon senior.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Główni bohaterowie serialu to komandor Harmon Rabb i Sarah MacKenzie, prawnicy Wojskowego Biura Śledczego JAG. Sprawy, którymi się zajmują są różne. Niektóre dotyczą dezercji lub niewykonanie poleceń przełożonego, inne - gwałtów, przemytu i morderstw. W większość zamieszane są osoby zajmujące wysokie stanowiska w armii. Prawnicy nie zawsze zgadzają się w pracy, jednak w życiu prywatnym pozostają przyjaciółmi.

W tym odcinku

Jest Wigilia 1999 roku. Harm odwiedza symboliczny grób swojego ojca, by oddać mu cześć w rocznicę jego śmierci. Komandor spotyka tam piękną znajomą zmarłego, Jane Lace (Catherine Bell). Kobieta spotkała ojca Rabba, gdy jako początkującą piosenkarka wraz z zespołem Boba Hope'a przybyła na lotniskowiec w Zatoce Tonkińskiej w momencie, w którym Harm senior o mały włos nie zginął podczas podchodzenia do lądowania. Po pewnym czasie spotkali się przypadkowo pod pokładem okrętu. Dramatyczne wojenne przeżycia bardzo ich do siebie zbliżyły.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...