Gliniarze: Businessgirl (864)

serial paradokumentalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba i Krzysztof poszukują sprawcy gwałtu na nastolatce. Szybko wpadają na trop podejrzanego - byłego chłopaka ofiary, który nie pogodził się z rozstaniem. Sprawa jest jednak bardziej skomplikowana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Nowe i mocne historie, oparte na autentycznych wydarzeniach, sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu, zaś tytułowi bohaterowie będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Wraz z Olgierdem (Arkadiusz Krygier) i Krystianem (Tomasz Skrzypniak) ruszymy m.in. tropem seryjnego mordercy, który porywał i więził kobiety.

W tym odcinku

W podwarszawskiej miejscowości zostaje zgwałcona nastolatka. Kuba i Krzysztof szybko wpadają na trop pierwszego podejrzanego - byłego chłopaka ofiary, który nie umiał się pogodzić z rozstaniem. Okazuje się jednak, że sprawa jest bardziej skomplikowana, a jej wyjaśnienia należy szukać w tragicznej przeszłości ofiary. Niebawem dochodzi do dramatycznego w skutkach zatrzymania sprawcy. Natalia bierze wolne i angażuje się w poszukiwania zaginionego Antosia. Chłopiec zniknął podczas pobytu w domu swojej biologicznej matki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...