Gliniarze: Znalezisko (419)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robotnicy znajdują w lesie szkielet zaginionej 10 lat temu kobiety, która działała w lokalnym komitecie osiedlowym. Detektywi ponownie sprawdzają alibi wszystkich osób związanych ze sprawą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne przygody policjantów z Wrocławia: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Robotnicy znajdują w lesie ludzi szkielet. Udaje się ustalić, że należy do zaginionej dziesięć lat wcześniej kobiety, która intensywnie działała w lokalnym komitecie osiedlowym. Detektywi wracają do sprawy i raz jeszcze sprawdzają alibi wszystkich osób, związanych ze sprawą. Postanawiają przyjrzeć się bliżej jej kochankowi, biznesmenowi podejrzanemu o nieczyste interesy. Ten jednak okazuje się niewinny. Prawda, gdy w końcu wychodzi na jaw, zaskakuje wszystkich. Tymczasem Mateusz, siostrzeniec Olgierda, nie zdaje matury. Chłopak buntuje się i nie zamierza kolejny raz podchodzić do egzaminu. Olgierd wpada na pomysł, jak go do tego przekonać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...