Nasz nowy dom (300)

reality show Polska 2023  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Elżbieta Romanowska pomaga Ani, która wychowuje troje dzieci. Rodzina mieszka w starym budynku bez łazienki. Sytuacja ta sprawiła, że syn kobiety ma depresję. Ekipa remontowa zabiera się do dzieła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, popadły w poważne problemy finansowe i żyją w dramatycznych warunkach, mają szansę na zmiany. Mogą też liczyć na konkretną pomoc. Na ratunek przybędzie ekipa programu - grupa projektantów, budowniczych i prawdziwych entuzjastów remontowych. W tej edycji program poprowadzi Elżbieta Romanowska.

Pani Ania wychowuje troje dzieci: Lenę, Daniela i Damiana. Kobieta ma za sobą dwa pełne przemocy związki, po których wróciła do starego domu po dziadkach i próbuje go remontować. Wodę do budynku udało się doprowadzić dzięki zbiórce pieniędzy, ale nadal nie ma tam łazienki. Trudna sytuacja rodziny odbija się na zdrowiu dzieci. Damian jest już dorosły i pomaga mamie, ale 10-letni Daniel - odrzucany przez rówieśników ze względu na brak łazienki w domu - choruje na depresję. Tymczasem w Jackowie Włościańskim pojawia się Elżbieta Romanowska. Choć zakres prac do wykonania jest ogromny, ekipa remontowa w pięć dni postara się odmienić życie rodziny.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...