Kuchenne rewolucje: Warszawa - Bar Mleczny (3/12)

program rozrywkowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda Gessler udaje się na Mokotów, gdzie znajduje się niewielki bar mleczny. Prowadzi go Daniel. Choć lokalizacja wydaje się wymarzona, mężczyźnie tak naprawdę trudno zarobić na biznesie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czas na nowe pomysły, smaki, wystrój lokali, a przede wszystkim znaczące zmiany w życiu właścicieli upadających restauracji. Jesienią, w kolejnym sezonie swojego programu, nieustraszona kulinarna ekspertka Magda Gessler ponownie dociera w każdy zakamarek kraju, ratując przed zamknięciem gastronomiczne biznesy. Widzowie przekonają się, czy "Kuchenne rewolucje" przyniosą wreszcie kolejnym bohaterom upragniony sukces w tej trudnej branży.

W centrum Warszawy, na Mokotowie, Magda Gessler staje na progu Baru Mlecznego. Lokal prowadzi Daniel. Choć lokalizacja wydaje się wymarzona, mężczyźnie tak naprawdę trudno mu zarobić na biznesie. Chce bowiem być dobry, uczciwy, karmić ludzi tanio. Dysponuje jednocześnie niewielką powierzchnią. Ekspertka ma problem nie tylko z restauracją, ale też z samym właścicielem. W jego historię momentami ciężko uwierzyć. Zwłaszcza, gdy narratorem tej opowieści jest 22-latek.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...