Kuchenne rewolucje: Wrocław - American Dream (12)

program rozrywkowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata prowadzi we Wrocławiu lokal American Dream. Oferuje m.in. steki, burgery i naleśniki. Ostatnio ma coraz mniej klientów. Jest coraz bardziej zestresowana, może jednak liczyć na pomoc dzieci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler, najbardziej znana polska restauratorka, znów podejmuje próbę ocalenia lokali gastronomicznych, które straciły swój blask. Widzowie przekonają się, jakie miejscowości odwiedzi tym razem, kto weźmie sobie do serca rady ekspertki, a kto je odrzuci, ponieważ będzie wiedział lepiej. Pierwsi z wymienionych mogą liczyć na nowy, pełen sukcesów rozdział w życiu.

Wrocław liczy sobie ponad sześćset tysięcy mieszkańców, a jego ścisłe centrum przyciąga nie tylko turystów ale też miłośników historii. Nieco dalej od rynku Beata prowadzi lokal American Dream. Restauracja działa dziewięć lat i przez cały ten czas właścicielka podaje gościom jedzenie z USA: steki, burgery czy naleśniki. Niestety, ostatnio ma coraz mniej klientów, na co wpłynęła pandemia. Próbowała ratować się przed bankructwem, zaciągając kredyt, ale pożyczone pieniądze szybko się skończyły, ponieważ kobieta co miesiąc musi dokładać do interesu. Jest coraz bardziej zestresowana, jednak może liczyć na pomoc dzieci - dwudziestoletniej Pauliny i osiemnastoletniego Szymona. Problem w tym, że wspólna praca nie przekłada się na sukces. Beata zwróciła się więc do ekspertki, Magdy Gessler,

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...