Nasz nowy dom (285)

reality show Polska 2023  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Karol samotnie wychowuje córkę Nikolę. W budynku, w którym mieszkają, nie ma wody ani kanalizacji, brakuje też łazienki. Na ratunek spieszy niezawodna ekipa remontowa Katarzyny Dowbor.

Oglądaj w telewizji

So 29.06 14:00
Polsat Cafelogo

Opis

Od dziesięciu lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor oferuje swoją pomoc potrzebującym i ciężko doświadczonym przez los ludziom. W dwudziestej edycji show odwiedzi nowe miejsca, a widzowie poznają kolejnych bohaterów. Program nie tylko pozwoli osobom, będącym w trudnej sytuacji, zamieszkać w nowym pięknym domu, ale też często stanie się dla nich impulsem do wprowadzenia kolejnych zmian w swoim życiu.

Rozwiedziony pan Karol samotnie wychowuje córkę Nikolę. Łączy pracę ze studiami, ponieważ chce podnieść swoje kwalifikacje i więcej zarabiać. Jednak pomimo starań nie udało mu się wyremontować starego domu, który kupił. W budynku nie ma wody ani kanalizacji, brakuje też łazienki. Nikola mieszka u rodziców pana Karola, a on sam spędza samotne noce w starym budynku. Mężczyzna próbuje przystosować dom do potrzeb córki, ale nie stać go na to, by ukończyć prace. Katarzyna Dowbor uważa, że mężczyzna bardzo dobrze sobie radzi w roli rodzica i gorąco wspiera jego wysiłki. Za remont zabiera się ekipa pod kierownictwem Przemka Oślaka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...