Nasz nowy dom (268)

reality show Polska 2022  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pani Renata wychowuje dwoje dzieci. Uwolniła się od agresywnego męża i uzyskała sądowy zakaz zbliżania. W spadku po ojcu otrzymała połowę zrujnowanego domu. Skromne dochody nie wystarczają na remont.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W tym sezonie Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi 12 kolejnych rodzin, które zmagają się z poważnymi problemami życiowymi i nie stać ich na to, by poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Budowlańcy pojawią się w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W tym sezonie z remontami zmierzą się: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Katarzyna Dowbor wraz z zespołem odwiedzi cudowną i kochającą się rodzinę, której skromne dochody nie pozwalają na przeprowadzenie generalnego remontu. Pani Renata, mama Zuzi (9 l.) i Janka (11 l.), jest bardzo doświadczona przez los, gdyż jej mąż latami pastwił się nad nią w obecności dzieci. Gdy w spadku po swoim ojcu kobieta otrzymała połowę starego i bardzo zniszczonego domu, postanowiła zerwać z przeszłością i uciekła od agresora. Niestety to nie zakończyło ich problemów, gdyż mężczyzna nocami nachodził rodzinę, budził dzieci, wszczynał awantury. Pani Renata jednak nie ustawała w staraniach o odzyskanie spokoju i uzyskała sądowy zakaz zbliżania. Na szczęście po tych trudnych doświadczeniach nadszedł dla niej dobry czas. Po latach przypadkowo spotkała swoją szkolną miłość - pana Tomka. Teraz para mieszka razem i tworzy udaną rodzinę. Pomimo trudności finansowych sfinalizowali wymianę dachu i teraz spłacają zaciągnięty na niego kredyt.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...