Nasz nowy dom (263)

reality show Polska 2022  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pani Ania wychowuje Natana, który nie rozwija się prawidłowo. Ich sytuacja jest dramatyczna. W domu przecieka dach, łazienka jest zawilgotniała, a przewody elektryczne grożą spięciem.

Oglądaj w telewizji

Pon 1.07 4:00
Super Polsatlogo

Opis

W tym sezonie Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi 12 kolejnych rodzin, które zmagają się z poważnymi problemami życiowymi i nie stać ich na to, by poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Budowlańcy pojawią się w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W tym sezonie z remontami zmierzą się: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Pani Ania samotnie wychowuje Natana. Ojciec dziecka nie interesuje się synem. Chłopiec nie rozwija się prawidłowo i wymaga profesjonalnego wsparcia psychologicznego. W domu tej małej rodziny przecieka dach, łazienka jest zawilgotniała, a przewody elektryczne nie zostały ukryte wewnątrz ścian i grożą spięciem. Sytuacja rodziny jest dramatyczna, mamie i synowi brakuje czasami nawet pieniędzy na jedzenie. Pani Annie trudno znaleźć pracę, którą mogłaby pogodzić z opieką nad synem. Na ratunek spieszą Katarzyna Dowbor, Maciek Pertkiewicz i Przemek Oślak.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...