Nasz nowy dom (304)

reality show Polska 2024  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda rozstała się z partnerem, który jej nie wpierał. Postanowiła, że sama poradzi sobie z wychowaniem dzieci oraz remontem starego domu. Plany kobiety pokrzyżowały jednak wypadek oraz choroba.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elżbieta Romanowska i członkowie jej ekipy spełniają marzenia kolejnych rodzin o życiu w bezpiecznych i przytulnych domach. Tym razem oprócz spektakularnych remontów, które zapewnią bohaterom godne warunki do życia, twórcy programu skupiają się także na ułatwieniu dorosłym powrotu na ścieżkę zawodową oraz wsparciu edukacji najmłodszych i rozwijaniu ich pasji, które mogą zmienić ich perspektywę na dalsze życie. W nowym sezonie z remontami zmierzą się architekci: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

Magda rozstała się z partnerem, który jej nie wpierał. Postanowiła, że sama poradzi sobie z wychowaniem dzieci, Borysa i Zorii, oraz remontem starego domu. Plany kobiety pokrzyżowały jednak wypadek samochodowy oraz choroba. Brak możliwości zarabiania stopniowo wyczerpał jej oszczędności. Tymczasem nadchodzi zima. Lodowate wnętrza domu nie dają się ogrzać kozą, a prowizoryczna łazienka przeraża dzieci. Magda boi się, że Borys i Zoria zostaną jej odebrani. Będącej w dramatycznej sytuacji rodzinie przychodzi z pomocą ekipa Elżbiety Romanowskiej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...