Gliniarze: Ostatnie śledztwo (745)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W trakcie transakcji narkotykowej dochodzi do egzekucji. Okazuje się, że jej ofiarą padł oficer policji. W sprawę angażują się koledzy z wydziału ofiary. Natalia i Kuba muszą przeniknąć do półświatka.

Oglądaj w telewizji

Wt 28.05 11:40
Polsatlogo

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

W trakcie transakcji narkotykowej dochodzi do egzekucji. Okazuje się, że jej ofiarą padł oficer z Wydziału Narkotykowego. W sprawę angażują się koledzy z wydziału ofiary. Aby rozwikłać zagadkę śmierci kolegi po fachu, Natalia i Kuba muszą przeniknąć do brutalnego świata handlarzy narkotyków. Szybko jednak odkrywają, że policjanci z Wydziału Narkotykowego, szukając zemsty za śmierć przyjaciela, nie zawahają się przed niczym. Niebawem Kuba wpada na trop mrocznego sekretu. Nowo nabyta wiedza może go drogo kosztować...

Występują

Zobacz także

Ładuję...