Gliniarze: Złamana przysięga (403)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zamordowano znanego eksperta od relacji damsko-męskich. Podejrzenia padają na właścicielkę mieszkania, w którym zginął mężczyzna. Po doświadczeniach w wojsku cierpiała na zespół stresu pourazowego.

Oglądaj w telewizji

Pt 29.09 8:10
Nowa TVlogo
Pon 2.10 7:05
Nowa TVlogo

Opis

Dalszy ciąg serialu z gatunku docu-crime opowiadającego o pracy stołecznych policjantów: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Popularny coach i ekspert od związków zostaje zasztyletowany we własnej łazience przez zamaskowanego sprawcę. Podejrzaną staje się właścicielka mieszkania. Kobieta służyła w wojsku i teraz cierpi na zespół stresu pourazowego. Trudno jednak ustalić miejsce jej pobytu. W trakcie śledztwa na jaw wychodzą tajemnice ofiary. W tym samym czasie Ewelina, dziewczyna Krystiana, zostaje oskarżona o znęcanie się nad dzieckiem w przedszkolu. Dziewczyna twierdzi, że jest niewinna i matka malucha próbuje ją wrobić. Prosi Krystiana o pomoc. Mężczyzna postanawia zorganizować konfrontację.

Występują

Zobacz także

Ładuję...