Gliniarze: Pocałunek (404)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mieszkającą w internacie nastolatkę zgwałcił zamaskowany napastnik. Wkrótce ktoś atakuje kolejną dziewczynę. Zostaje także pobity jeden z nastoletnich podopiecznych Adama z klubu judo.

Oglądaj w telewizji

Pon 2.10 8:05
Nowa TVlogo
Wt 3.10 7:05
Nowa TVlogo

Opis

Dalszy ciąg serialu z gatunku docu-crime opowiadającego o pracy stołecznych policjantów: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Mieszkająca w internacie nastolatka zostaje zgwałcona przez zamaskowanego napastnika. Wkrótce ktoś atakuje kolejną dziewczynę, mieszkającą w tym samym budynku. Policjanci podejrzewają, że mają do czynienia z seryjnym gwałcicielem, wybierającym ofiary losowo. Okazuje się jednak, że motywacja sprawcy jest zupełnie inna. Zostaje także pobity jeden z nastoletnich podopiecznych Adama z klubu judo. Chłopak uparcie twierdzi, że obrażenia spowodował upadek na rowerze. Adam, który mu nie wierzy, postanawia poznać prawdę. W sprawę angażuje się też Agnieszka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...