Lombard. Życie pod zastaw 12 (619)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Nieśmiały Marek i podrywacz Tadeusz prowadzą razem warsztat samochodowy. Pierwszy z mężczyzn podejrzewa drugiego o romans ze swoją żoną. Mania ma problemy z bratem, który gnębi kolegów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich pracownicy, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas), mają często do czynienia z niezwykłymi klientami. Każdy z nich ma swoją historię do opowiedzenia. Ich losy bawią, inspirują, wzruszają, a czasami są przerażające. Pracownicy lombardu poznają je i często starają się pomóc nieznajomym, ale w życiu prywatnym również zmagają się z różnymi problemami. Na Cichą nierzadko zaglądają stali klienci: Hofer (Rafał Cieluch), Boguś (Bogdan Kalus) i Zefel (Krzysztof Hanke). W poszukiwaniu szybkich pieniędzy ludzie przynoszą na sprzedaż lub zastaw rozmaite przedmioty: nadmuchiwany leżak dla dzieci, pająka w ramce, radiostację, termofor, telegraf czy klapki do akupunktury. Czasami do lombardu zaglądają znane osoby. Ich obecność zazwyczaj wprowadza wiele zamieszania.

W tym odcinku

Nieśmiały Marek Ociepa i podrywacz Tadeusz Kawka prowadzą razem warsztat samochodowy. Pierwszy z mężczyzn podejrzewa drugiego o romans ze swoją żoną. Mania ma problemy z bratem. Z powodu jego zachowania do szkoły musi przyjść rodzic. Jako prawna opiekunka sama idzie zmierzyć się z nauczycielką. W szkole dowiaduje się, że Rysiek gnębi kolegę. Mania nie może w to uwierzyć, postanawia sama zbadać sprawę. Klient lombardu chce kupić zabytkową krajalnicę do pieczywa. Obdarowana nią koleżanka nazajutrz pojawia się w lombardzie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...