Lombard. Życie pod zastaw 12 (622)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Roma studiuje farmację. Jest ambitna i chce kupić dyktafon, by nagrywać wykłady. Gdy zjawia się w lombardzie, dopadają ją mdłości. Mania pomaga klientce i sugeruje jej, że może być w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich pracownicy, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas), mają często do czynienia z niezwykłymi klientami. Każdy z nich ma swoją historię do opowiedzenia. Ich losy bawią, inspirują, wzruszają, a czasami są przerażające. Pracownicy lombardu poznają je i często starają się pomóc nieznajomym, ale w życiu prywatnym również zmagają się z różnymi problemami. Na Cichą nierzadko zaglądają stali klienci: Hofer (Rafał Cieluch), Boguś (Bogdan Kalus) i Zefel (Krzysztof Hanke). W poszukiwaniu szybkich pieniędzy ludzie przynoszą na sprzedaż lub zastaw rozmaite przedmioty: nadmuchiwany leżak dla dzieci, pająka w ramce, radiostację, termofor, telegraf czy klapki do akupunktury. Czasami do lombardu zaglądają znane osoby. Ich obecność zazwyczaj wprowadza wiele zamieszania.

W tym odcinku

Roma studiuje farmację. Jest ambitna i chce kupić dyktafon, by nagrywać wykłady. Gdy zjawia się w lombardzie, dopadają ją mdłości. Mania pomaga klientce i sugeruje jej, że może być w ciąży. Choć Roma twierdzi, że to nieprawdopodobne, postanawia zrobić test ciążowy. Robert i Beton prowadzą poszukiwania Radera. Ziembiński uważa, że trwa to już stanowczo zbyt długo. Beton domaga się o ochronę dla Patrycji. Obawia się, że prokurator chce, by dziewczyna była wabikiem. Paprot wpada na pomysł, jak zarobić fortunę w krótkim czasie. Potrzebuje skafandra do nurkowania. W swój plan angazuje Ziutka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...