Lombard. Życie pod zastaw 12 (618)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Szesnastoletni Maks mierzy się z wyzwaniem lidera grupy rówieśników polegającym na zjedzeniu suszonego muchomora plamistego. Lara spóźnia się do pracy. Spotyka się to z reprymendą Andżeli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich pracownicy, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas), mają często do czynienia z niezwykłymi klientami. Każdy z nich ma swoją historię do opowiedzenia. Ich losy bawią, inspirują, wzruszają, a czasami są przerażające. Pracownicy lombardu poznają je i często starają się pomóc nieznajomym, ale w życiu prywatnym również zmagają się z różnymi problemami. Na Cichą nierzadko zaglądają stali klienci: Hofer (Rafał Cieluch), Boguś (Bogdan Kalus) i Zefel (Krzysztof Hanke). W poszukiwaniu szybkich pieniędzy ludzie przynoszą na sprzedaż lub zastaw rozmaite przedmioty: nadmuchiwany leżak dla dzieci, pająka w ramce, radiostację, termofor, telegraf czy klapki do akupunktury. Czasami do lombardu zaglądają znane osoby. Ich obecność zazwyczaj wprowadza wiele zamieszania.

W tym odcinku

Szesnastoletni Maks mierzy się z wyzwaniem lidera grupy rówieśników polegającym na zjedzeniu suszonego muchomora plamistego. Chłopak wzbrania się przed tym zadaniem, ale koledzy obstawiają przy swoim. Nowa pracownica, Lara, zatrudniona przez Barskiego za namową Beci spóźnia się do pracy. Spotyka się to z reprymendą Andżeli. Kazimierz udaje się do sądu, by pomóc chrześniakowi, Tankowi. Nie wie, czy to nie obróci się przeciwko niemu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...