Lombard. Życie pod zastaw 11 (579)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

66-letni Gucio Borowczyk zmaga się z chorobliwą otyłością, odkąd po śmierci żony uzależnił się od jedzenia. Pracownica MOPS-u Eliza Zajdel zmusza do interwencji Fabiana, syna mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

66-letni Gucio Borowczyk zmaga się z chorobliwą otyłością, odkąd po śmierci żony uzależnił się od jedzenia. Pewnej nocy załamuje się pod nim krzesło. Pracownica MOPS-u Eliza Zajdel zmusza do interwencji Fabiana, syna Gucia, który dotychczas był zbyt zapracowany, by opiekować się ojcem. We dwoje starają się skłonić 66-latka, by zaczął się odchudzać. Licealiści chcą sprzedać w lombardzie dziwne rzeźby. Zbierają pieniądze na sfinansowanie publikacji książki swojego polonisty. Pracownicy lombardu są poruszeni ich podejściem.

Występują

Twórcy

Ładuję...