Lombard. Życie pod zastaw 11 (575)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Rodzina Korbackich prowadzi gospodarstwo rolne. Pewnego dnia dostaje list z Izraela. Jego treść jest w języku angielskim. Wkrótce Korbaccy padają ofiarą oszustwa ze strony nieuczciwych sąsiadów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Rodzina Korbackich prowadzi gospodarstwo rolne. Pewnego dnia dostaje tajemniczy list z Izraela. Jego treść jest w języku angielskim, co wywołuje spore poruszenie, gdyż Korbaccy go nie znają. Zwracają się z prośbą o pomoc do córki sąsiadów, Milczarków. Ci wpadają na pomysł, jak nieuczciwie, ale łatwo zarobić. Oszukują Korbackich co do treści listu i namawiają ich na sprzedaż ziemi, gdyż z tego, co zrozumieli z wiadomości, znajduje się w niej coś bardzo cennego. Sąsiedzi zgadzają się na transakcję. Odtrącony przez Ankę Aleks postanawia walczyć o ukochaną. Od jej syna, Rafała, dowiaduje się, że kobieta w przeszłości została skrzywdzona i dlatego nie ufa mężczyznom. Chłopak namawia go do dalszych zalotów. Aleks obmyśla plan odzyskania Anki, a Rafał obiecuje swoją pomoc. Do lombardu kurier Adam przynosi piękną różę. Anka, choć stara się to ukryć, jest pod wrażeniem. Po pracy natyka się na Rafała.

Występują

Twórcy

Ładuję...