Lombard. Życie pod zastaw 11 (573)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Benia wzrusza się podczas oglądania reportażu o zaginionym przed laty chłopcu. Miał on na szyi medalik. Nazajutrz kobieta znajduje podobny wisiorek w lombardzie. Kontaktuje się z matką poszukiwanego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Olek, syn Leny Mikosz, zaginął przed trzydziestu laty. Kobieta niestrudzenie go poszukuje. Podczas wywiadu telewizyjnego mówi redaktorce, że wierzy, iż jej syn nadal żyje. Opowiada o okolicznościach zaginięcia i wspomina o charakterystycznym medaliku, który czterolatek miał na szyi. Benia wzrusza się przy oglądaniu reportażu. Nazajutrz znajduje opisywany wisiorek w lombardzie. Kontaktuje się z Mikosz. Jeziorak kupuje w lombardzie stary pierścionek zaręczynowy. Malina i Filomena dochodzą do wniosku, że mężczyzna zamierza się oświadczyć którejś z nich. Kobiety postanawiają zmierzyć się w konkursie krzyżówek, by sprawdzić, która zasługuje na miłość Jezioraka. Andżelika wraca do pracy, a Mariusz musi więcej czasu poświęcić na opieke nad dzieckiem. Sardyniuk musi zakomunikować coś Beni.

Występują

Twórcy

Ładuję...