Lombard. Życie pod zastaw 11 (578)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Marek Antoniak, kierowca betoniarki, marzy o urlopie, ale nie może wziąć wolnego. Ucina sobie drzemki w pracy. Pewnego dnia powoduje poważne szkody. Dyrektor każe kierownikowi zwolnić Marka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Marek Antoniak, kierowca betoniarki, marzy o urlopie, ale nie może wziąć wolnego. Ucina sobie drzemki w pracy. Pewnego dnia powoduje poważne szkody. Dyrektor każe kierownikowi zwolnić Marka. Szef daje mu jednak ostatnią szansę. Antoniak podczas wizyty w lombardzie opowiada o swoich problemach Ance, Jacy i Barskiemu. Podczas kolejnej wizyty mdleje. Jaca zabiera klienta do szpitala. Anka i Aleks coraz bardziej się do siebie zbliżają. Kobieta zaprasza do restauracji rodziny ich obojga, aby się poznały. Na spotkanie przychodzi Michał.

Występują

Twórcy

Ładuję...